Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“1 MAYIS KAYNAŞMANIN, KUCAKLAŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİDİR”

Bartın TSO Başkanı Halil Balık 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Okunma: 2231

01.05.2019 12:29

Facebook'ta Paylaş

Bartın TSO Başkanı Halil Balık 1 Mayıs mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülkenin kalkınması ve ekonominin güçlendirilmesinde önemli rol oynayan işçi ve emekçilerin alın terinin ne kadar değerli olduğunun ortaya konulduğu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kaynaşmanın, kucaklaşmanın en güzel örneklerinden biridir.

Dünyada işçilerin çalışma şartlarının düzeltilmesi için verdikleri mücadelenin başlangıcı olan, tüm çalışanların ve dünyanın evrensel ortak değeri konumundaki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, bahara girerken tüm insanların ailesiyle, arkadaşlarıyla hep birlikte bayram havasında kutlayacağı bir gün olarak anılmalıdır.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü, insanlarımızı tedirgin eden anlayıştan uzak huzur, coşkuyla, birlik ve beraberlik duyguları içinde kutlamasının aynı zamanda toplumsal barışa da katkı sağlayacağı unutulmamalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle işçilerimizin ve tüm çalışanların 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, barış, sevgi ve kardeşlik duygularının artmasına vesile olacak bu anlamlı günün dostluk, dayanışma ve barış havası içinde kutlanmasını temenni ediyorum.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin