Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
14 Yaşındaki Çiğdem 5 Gündür Kayıp

Bartın'da, ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki Çiğdem Ören, 5 gün önce okuldan çıktıktan sonra ortadan kayboldu. Çiğdem Ören’in ailesi ise kızlarının hayatından endişe ettiklerini söyledi.

Okunma: 3103

27.02.2017 15:57

Facebook'ta Paylaş

Bartın'da, ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki Çiğdem Ören, 5 gün önce okuldan çıktıktan sonra ortadan kayboldu. 40 yaşındaki baba Erbil Ören, kızının hayatından endişe duyduğunu söyledi. Bartın Gazi Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi Çiğdem Ören, geçen hafta çarşamba günü okula gitti. Çiğdem Ören, öğleden sonra okuldan çıktıktan sonra eve dönmedi. Yaptıkları aramalarda kızlarını bulamayan Ören Ailesi, polise kayıp başvurusu yaptı. Polisin yaptığı aramalarda da Çiğdem Ören bulunamadı. Belediyede taşeron firmada çalışan Erbil Ören, ev kadını eşi ile birlikte kızlarının hayatından endişe duyduklarını söyledi.

 

“Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum”

 6 çocuk babası Erbil Ören şöyle konuştu: "Kızım geçtiğimiz hafta çarşamba günü okula gitti, sonra akşam eve gelmedi. Biz de kızımızı her yerde aramaya başladık. Ama bir sonuç alamadık. Sonra Emniyete başvurdum. Ama sonuç yok. Ben devletimizden yardım bekliyorum. Ben AFAD’a da başvurdum. Kendileri bana şehir merkezinde arama yapamayacaklarını söylediler. İstanbul'da bir köpek kuyuya düşüyor. Herkes seferber oluyor. Benim kızım niye bulunmuyor Ben yetkililere sesleniyorum. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum."dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin