Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
15 KURSTAN OLUŞAN PROGRAM VELİLERİ BEKLİYOR

Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm dünyada devam eden Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle oluşan yeni durumlarla mücadele etmek amacıyla "Pandemi Döneminde Veli Eğitimi"ne yönelik olarak 15 kurs programından oluşan bir paket hazırlandığını duyurdu. Bartın Halk Eğitim Merkezinde açılacak olan programlara başvurmak isteyen veliler Halk Eğitim Merkezinden başvurularını gerçekleştirebilecek.

Okunma: 247

06.10.2020 13:24

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şöyle denildi, “Tüm dünyada devam eden Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle oluşan yeni durumlarla mücadele etmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce "Pandemi Döneminde Veli Eğitimi"ne yönelik olarak 15 kurs programından oluşan bir paket hazırlanmıştır.

Covidl9 Salgını Nedeniyle Uzaktan Eğitim sürecinde öğrencilerimizin en büyük destekçisi velilerimize yönelik hazırlanan "Salgın Döneminde Veli Eğitim Programları" Uzaktan Eğitim Sürecinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarına destek olmak için velilerimizi de sürece dahil ederek yeni normallerimizde eğitim gücümüzü artırmak hedeflenmektedir.

Hazırlanan kurs programlarıyla, pandemi döneminde velilerimizde yaşam boyu öğrenme bilinci oluşturma, bu bilinci geliştirme, zamanı iyi kullanma ve yönetme, hastalıklarla mücadele ve korunma, sağlıklı olmayı teşvik edecek ve sürdürecek şekilde bilgiye erişme, aile içindeki iletişimin şeklini ve yönünü belirleme konularında farkındalık oluşturmak amaçlanmıştır.

Kurs programları halk eğitim merkezlerinde açılacak olup Pandemi Döneminde Veli Eğitim Programlarına başvurmak isteyen velilerin Halk Eğitim Merkezlerine başvurmaları gerekmektedir.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603916602.61612020-10-28 23:23:22