Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANACAK

24 Kasım Öğretmenler Günü yarın Bartın’da düzenlenecek olan törenlerle kutlanacak. Törenler saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanı ve saat 10:30’da Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Okunma: 103

23.11.2021 13:01

Facebook'ta Paylaş

Yarın tüm ülkede olduğu gibi Bartın’da da 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenecek olan törenlerle kutlanacak.

Bu kapsamda yarın Bartın’da ilk tören saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Cumhuriyet Meydanı’ndaki törende ilk olarak Atatürk Anıtına çelenk bırakılırken ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşımız okunacak. Ardından ise Öğretmenler Günü Özel Defteri’nin imzanlanması gerçekleştirilecek tören sona erecek.

Kutlama programı Kültür Merkezi’nde devam edecek

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından saat 10:30’da Bartın Kültür Merkezi Büyük Salondaki törenle devamedecek.

Buradaki tören ise saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlarken ardından protokol konuşmaları gerçekleştirilecek. Devamında ise “Salgın Döneminde Öğretmen” konulu skeç sahnelenirken ardından aday öğretmenlerin yemin töreni gerçekleştirilecek.

Kutlama programı aday öğretmenler adına bir öğretmenin duygularını paylaşması ile devam ederken hemen ardından emekli olan öğretmenlere plaketleri takdim edilecek.

Emekli öğretmenler adına bir öğretmenin duygularını paylaşmasının devamında ise “Bir Kor Düştü Yüreğime” adlı şiir eşliğinde müzik dinletisi gerçekleştirilecek. Program son olarak şehit öğretmenler anısına hazırlanan kara kalem sergisinin gezilmesi ile sona erecek.

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin