Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
5. AR-GE PROJE PAZARI BİRİNCİSİ ÖDÜLÜNÜ TSO BAŞKANI BALIK’IN ELİNDEN ALDI

5. Ar-Ge Proje Pazarında Türkiye’nin farklı illerinden gelen yüzlerce proje arasından yapılan değerlendirme sonucunda en başarılı proje sahiplerine ödülleri verildi. 5. Ar-Ge Proje Pazarı ödül töreninde, “Map4Charge (Elektrikli Araçlar için Erişilebilir Şarj Ünitesi Sorgulama ve Yol Yardım Platformu)” adlı proje ile birinci olan Tansu Çetin ödülünü Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ın elinden aldı.

Okunma: 633

07.11.2022 14:09

Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesinin (BARÜ) “Akıllı Lojistik ve Bütünleşik Bölge Uygulamaları” ihtisaslaşma alanını da kapsayan 14 ana temada düzenlediği 5. Ar-Ge Proje Pazarı tamamlandı. Türkiye’nin farklı illerinden yüzlerce proje arasından seçilen 110 çalışmanın sergilendiği etkinlikte, farklı üniversitelerden akademisyenler ve sektör temsilcileri tarafından yapılan titiz değerlendirmelerin ardından en iyi projeler ödüllendirildi.

5. Ar-Ge Proje Pazarı ödül töreninde, “Map4Charge (Elektrikli Araçlar için Erişilebilir Şarj Ünitesi Sorgulama ve Yol Yardım Platformu)” adlı proje ile birinci olan Tansu Çetin ödülünü Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ın elinden aldı.

Programda BARÜ tarafından 5. Ar-Ge Proje Pazarına destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketleri de takdim edildi. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak 5. Ar-Ge Proje Pazarına verilen destek dolayısıyla teşekkür plaketini Oda Başkanı Halil Balık aldı.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin