Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
750 ARAÇLIK OTOPARK İNŞA EDİLECEK

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan750 Araç Kapasiteli Katlı Otopark Projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Proje hakkında bilgi veren Fırıncıoğlu, “Kent merkezinde mevcut İl Sağlık Müdürlüğü’nün bulunduğu alana modern ve kullanışlı bir 750 araçlık katlı otopark inşa edeceğiz”dedi.

Okunma: 618

28.03.2024 11:46

Facebook'ta Paylaş

Kent merkezindeki trafik sorununun çözümü için yaya ve taşıt köprüleri, yeni çevreyolu ve kavşak düzenlemeleri, akıllı ulaşım altyapısı toplu taşıma iyileştirmeleri, yaya ve bisiklet yolları, trafiği hafifletme stratejileri, çevresel duyarlılıkdan oluşan Yeni Trafik Master Planı Projesi ortaya koyduklarını belirten Başkan Adayı Hüseyin FahriFırıncıoğlu, otopark sorunuyla ilgili de çalışma yapacaklarını ifade etti.

Projenin detaylarıyla ilgili bilgi veren Başkan Adayı Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Bartın Belediyesi olarak, şehrimizin trafik sorunlarına çözüm getirmek ve otopark sıkıntısını gidermek amacıyla büyük bir projeye daha imza atacağız. Kent merkezinde mevcut İl Sağlık Müdürlüğü’nün bulunduğu alana modern ve kullanışlı bir katlı otopark inşa edeceğiz.

“750 araç kapasiteli olacak”

Bu proje, hem şehir trafiğini rahatlatarak ulaşımı kolaylaştıracak, hem de şehir merkezinde park yeri bulma sıkıntısını ortadan kaldırarak şehir sakinlerimize daha konforlu bir yaşam sunacak. Toplam 750 araçlık geniş bir kapasiteye sahip olan otoparkımız, şehir merkezinde araç parkı konusunda yaşanan sıkıntıları çözecek. Hem yerel halkımızın, hem de şehri ziyaret eden misafirlerin rahatlıkla araçlarını park edebileceği bir alan olacak.”

Haber: Gülay Ak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin