Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“AÇIK KAPI” VATANDAŞLARIN SORUNLARINI SAHADA DİNLİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan “Açık Kapı” birimi vatandaşların sorunlarını sahada dinliyor. Bu kapsamda Açık Kapı personeli tarafından Merkezde, 3 ilçe ile 4 Beldede “Açık Kapı” hizmeti ile ilgili tanıtıcı broşürlerin dağıtılmasının yanı sıra uygulama ile ilgili bilgilendirmelerde bulunularak vatandaşların şikayet ve taleplerine ilişkin başvuruları alınmaya başlandı.

Okunma: 2251

01.05.2019 13:29

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İçişleri Bakanlığı tarafından   uygulamaya konulan “Açık Kapı” birimi vatandaşların sorunlarını sahada dinliyor.

Bu kapsamda  Bartın Valisi Sinan Güner’in   vatandaşların şikayet ve taleplerinin sahada dinlenmesi,  Açık Kapı uygulaması ile ilgili halkın daha çok bilgilendirilmesi talimatı üzerine  açık kapı personeli tarafından   Merkezde, 3 ilçe  ile  4 Beldede  “Açık Kapı” hizmeti ile ilgili tanıtıcı broşürlerin dağıtılmasının yanı sıra uygulama ile ilgili bilgilendirmelerde bulunularak  vatandaşların şikayet ve taleplerine ilişkin  başvuruları  alınmaya başlandı.

14 Mayıs 2018 tarihinde Valilik zemin katta hizmete giren Açık Kapı birimine başvurular; yüz yüze, www.acikkapi.gov.tr adresinden elektronik olarak ve mobil uygulama olarak cep telefonlarından alınmakta. İş ve işlemleri etkin ve verimli bir şekilde yürütmek için başvurular en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılmakta.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin