Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“ACIMIZI PAYLAŞAN DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara'daki bölge toplantısına giden minibüsün devrilmesi sonucu yaşanan kazada yaralanan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hasta yatağından yaşanan kaza ile ilgili açıklama yaparak, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Akın yaptığı açıklamada kaza gününden bu yana hiç yatağından kalkmadığını açıklarken tedavi sürecinin 45 güne kadar sürebileceğini söyledi. Akın açıklamasında ayrıca kazada hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sevilmiş’e Allah’tan rahmet, yaralanan partililere de şifa dilerken hayatını kaybeden Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç’in yerine 2. Başkan ataması yapmayacağını, odasını doldurmayacağını ifade etti.

Okunma: 143

12.10.2021 12:27

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “3 Ekim Pazar günü Ankara’da yapılacak olan bölge toplantısına katılmak üzere Bartın’dan hareket ettik. 3 minibüs ve onlarca taksilerle yola çıkıldı. Milliyetçi hareket partisinin bu tür toplantılarına giderken ben makam arabasını kullanmam. Arkadaşlarımızla seyahat ederim. Maalesef ben de dahil 20 kişinin içinde bulunduğu minibüs kaza yaptı. Bütün arkadaşlarımız maalesef yaralandı. Çok sevdiğim iki kardeşim Ahmet Kömeç ve Murat Sevilmiş maalesef hayatını kaybetti. Allah onlara rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.

“Tedavi sürecim 45 güne kadar sürebilir”

Kaza yaptıktan Bartın'a hastaneye geldiğim sürece kadar olan kısmı hiç hatırlamıyorum. Birçok arkadaşımız ciddi darbeler aldı. Hastanede ve evlerinde tedavi altında olan arkadaşlarımız var. Bende o günden bu güne hiç kalkmadım yataktan. Tedavi sürecim 45 güne kadar sürebilir denildi. Allah kimseye dert bela vermesin. Allah hepimize sağlık sıhhatler versin.

“Başkan yardımcısı atamayacağım”

Kazada hayatını kaybeden kardeşlerimizi hiç unutmayacağız. Hayatını kaybeden Ahmet Kömeç başkanımızın yerine 2. Başkan ataması yapmayacağım. Onun odasını doldurmayacağım.

“Duaları için hepsinden Allah razı olsun”

Kaza günü bizi bir an yalnız bırakmayan başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm devlet erkanına, bürokratlara, doktor arkadaşlarımıza, hemşire arkadaşlarımıza, çok değerli Bartın halkına, bizi tanıyan acımızı paylaşan binlerce dostumuza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine tedavi süreci başladıktan sonra da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkanvekili Sayın Binali Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılarımız ve Milletvekillerimiz, siyasi partilerin genel başkanları, Bartın Milletvekillerimiz, köy ve mahalle muhtarlarımız ile dostlarımız aradılar. Duaları için hepsinden Allah razı olsun.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin