Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ BARTIN TEŞKİLATI 16. YIL KUTLAMASINA KATILDI

AK Parti'nin 16'ncı kuruluş yıl dönümü kutlaması, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılımı ile Ankara Sincan Harikalar Diyarı'nda gerçekleştirildi. AK Parti Bartın Teşkilatı da kutlamalara yoğun katılım sağladı.

Okunma: 3028

16.08.2017 17:26

Facebook'ta Paylaş

AK Parti'nin kuruluşunun 16. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Ankara Sincan Harikalar Diyarında tören düzenlendi. Düzenlenen törene AK Parti Bartın teşkilatından Başkan Yardımcıları Muzaffer Yelkenci, Yusuf Ziya Aldatmaz ve Ramazan Taş katıldı.  

Başkanlar birlikte

Kutlamaya katılanlar arasında Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve AK Parti Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya’da yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende yaptığı konuşmada şu satırbaşlarına değindi;

 "Bugün kurumsal bir yapı olarak AK Parti'nin kuruluşunun 16. yılını kutluyoruz. Ama AK Parti'nin davası, binlerce yıllık geçmişe sahip. AK Parti, dünyayı güneş gibi aydınlatan yüce bir medeniyetin günümüzdeki sancaktarlığına, hizmetkarlığına talip bir partidir. AK Parti, Türk milletinin binlerce yıldır kesintisiz şekilde süren devlet silsilesinin bugünkü adı olan Türkiye Cumhuriyeti'ni yaşatmak için gece gündüz çalışan bir partidir." dedi.

 Erdoğan, "11 milyon üyemize Sincan'dan, Ankara'dan sesleniyorum; 2019'un Mart'ında 2019'un Kasım'ında bunu iki ile çarpmaya hazır mıyız? Bunu iki ile çarptığımız zaman bilesiniz ki devran farklı dönecektir. İnşallah Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Kasım 2019'da farklı dönecektir ve Mart 2019'da farklı gelişecektir."dedi.

"AK Parti'nin Türkiye'ye kazandırdıklarının her biri elbette çok önemlidir, çok kıymetlidir." diyen Erdoğan, "Ancak hiç kimse kerameti kendisinde görmesin. Bizim başarılarımızın gerisinde milletimizle kurduğumuz güçlü ilişki, ondan aldığımız büyük destek var. AK Parti, kimsesizlerin kimsesi, sesini duyuramayanların sesi, gücü yetmeyenlerin eli kolu olduğu için bunca yıl milletimiz tarafından sahiplenildi."dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin