Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTI İL BAŞKANI TURHAN KALAYCI MAZBATASINI ALDI

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına giderek mazbatasını aldı. Kalaycı mazbatasını aldıktan sonra basın mensuplarına açıklamada bulunarak, “İnşallah bu dönem daha başarılı bir dönem geçirmeyi düşünüyoruz. Tüm arkadaşlarımızdan da bu eforu bekliyoruz. 2. Dönem ustalık dönemi. Elimizden gelenin en iyisini ekibimizle beraber yapacağız.”dedi.

Okunma: 1456

26.01.2021 13:30

Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti Bartın 7. Olağan İl Kongresinde yeniden başkan seçilen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı mazbatasını aldı.

 

Kalaycı, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına giderek mazbatasını aldı.

 

Mazbata alımı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı başarılı bir dönemin kendilerini beklediklerini ifade ederek şunları söyledi, “Bugün bizim göreve resmi olarak başladığımız gündür. İnşallah bu dönem daha başarılı bir dönem geçirmeyi düşünüyoruz. Tüm arkadaşlarımızdan da bu eforu bekliyoruz. Bartın’ımıza, partimize hayırlı uğurlu olsun. 2. Dönem ustalık dönemi. Elimizden gelenin en iyisini ekibimizle beraber yapacağız inşallah.”

 

Mazbata alım töreni daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

AK Parti Bartın İl Başkanlığının yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

 

 

İl Yönetim Kurulu Asil Üye: Turhan Kalaycı, Ahmet Zurnacı, Ayhan Dönmez, Ayhan Tepe, Ayşe Kaya, Begüm Çubukcuoğlu, Emine Çetin, Engin Ulupınar, Fahrettin Özkaya, Fahri Okun, Fatih Aydemir, Fatih Avcı, Göksel Candan, Gökser Çağdaş, Gülten Bacıoğlu, Gürkan Hızarcı, Hakan Yurtsever, Hayriye Çıray, Hikmet Altay, Hüseyin Demirci, Hüseyin Karakuş, İbrahim Aldıraklı, İskender Öztabak, Mehmet Ethen Çelik, Muhammet Yalçın, Mukaddes Bilgin, Murat Yıldırım, Niyazi Cumhur Işık, Orhan Ağdacı, Özcan Uzun, Raif Beytekin, Reyhan Kaya Demirel, Satı Aral, Savaş Ercan, Selahattin Dinçer Çavuşoğlu, Sercan Ayhan, Sezai Öz, Uğur Timur, Vahide Doğanel ve Yılmaz Ayaş.

 

İl Yönetim Kurulu Yedek Üye: Alican Aksoy, Recep Ünal Çil, Özay Akyan Ziya Yükselen, Yüksel Alagöz, Cengiz Kurt, Gökhan Günkızılı, Abdullah Boduroğlulları, Taşkın Karakuş, Süleyman Akkiren, Hakan Bilgin, Yüksek Yılmaz, Esra Çetin, Emrah Açıkgöz, Belma Baç, Dilek Verim, Yıldız Akgün, Nesli Ünal, Sevim Çömlek ve Ümit Atav.

 

İl Disiplin Kurulu Asil Üye: Cihat Bilgin, Mürşit Açıkgöz, Ali Osman Özyurt, Halim Çetin ve Hasan Çiğdem.

 

İl Disiplin Kurulu Yedek Üye: Sefai Uzun, Ramazan Fertan, Halil Kökoğlu, Harun Sinaplı ve Tarık Kıvançlı.

 

İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Asil Üye: Niyazi Cebeci, Mustafa Sağım ve Osman Kuş.

 

İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Yedek Üye: Hüseyin Kabakçı ve Fidayi Baştin.

 

Büyük Kongre Asil Delege: Turhan Kalaycı, Evren Ayaz, Mücahit Demir ve Kenan Dursun.

 

Büyük Kongre Yedek Delege: Ümit Aksakal ve Hikmet Çalık.

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin