Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ KOZCAĞIZ 4. OLAĞAN BELDE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Kozcağız 4. Olağan Belde Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Tek adayla girilen seçimde mevcut belde başkanı Mürşit Açıkgöz tekrar AK Parti Kozcağız belde başkanlığına seçildi.

Okunma: 3249

08.08.2017 15:21

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Kozcağız 4. Olağan Belde Kongresi AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Koordinatör Milletvekili Ali Temur, İl Başkanı Hüseyin Manav, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Ağdacı, Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, il ve Merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belde teşkilatı mensuplarının katılımı ile gerçekleştirildi.

 

 

Kozcağız Belediyesi Sosyal Tesisleri konferans salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrenin açış konuşmasını Belde Başkanı Mürşit Açıkgöz yaptı. Açıkgöz’ün konuşmasının ardından Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Merkez İlçe başkanı Ali Eyüpustaoğlu, İl Başkanı Hüseyin Manav ve Koordinatör Milletvekilleri birer konuşma yaparak, Kozcağız kongresinin hayırlı olmasını dilediler.    

 

Tunç,Bartın halkı Ak Parti’ye güveniyor”

 

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç kongrede yaptığı konuşmada Bartın halkının AK Parti’ye güvendiğini belirtti.

Milletvekili Tunç, AK Parti’nin Bartın’da 2002 yılında yüzde 29 olan oy oranını 2007 yılında yüzde 39’a, 2011 yılında yüzde 49’a, 2015 yılında yüzde 54’e ve en son referandumda da yüzde 56’ya yükselttiklerini belirterek, “Bartın halkı AK Parti’ye güveniyor, biz de bu güveni boşa çıkartmamak için Bartın’ı yatırım yağmuruna tuttuk, 4 milyar lira tutarında kamu yatırımını Bartın’a kazandırdık, devam eden 6 milyar lira tutarında yatırımımız devam ediyor.”dedi.

Kozcağız’a 500 milyonu aşan yatırım

Kozcağız beldesine de dev yatırımlar kazandırdıklarını belirten Milletvekili Tunç, bu yatırımların tutarının da 500 milyonu aştığını söyledi. Tunç, “Kozcağız Barajı, Kışla Barajı, Kozcağız-Kumluca yolu, Kozcağız-Perşembe yolu, yeni ihalesi yapılan ve 110 milyon liraya malolacak olan Kozcağız-Bartın duble yolu, Kozcağız Entegre Sağlık Merkezi, Anaokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Ahmetler Ortaokulu ve yatırım programına alınan Endüstri Meslek Lisesi, Kozcağız stadı, alt yapı hizmetleri, cadde düzenlemeleri  ile Kozcağız’a hakettiği yatırımları kazandırdık, kazandırmaya devam ediyoruz, Kozcağız beldemiz yüzde 70’in üzerinde AK Parti’ye destek verdi, biz de bu büyük desteğe layık olabilmek için çalışıyoruz.”dedi.

Mürşit Açıkgöz tekrar başkan seçildi

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi ve tek adayla girilen seçimde Mürşit Açıkgöz tekrar AK Parti Kozcağız belde başkanlığına seçildi. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin