Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ’DEN ANKARA ÇIKARMASI

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan beraberindeki heyet ile birlikte AK Parti 164’üncü Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı. Arslan ayrıca TBMM’de AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz’ı da ziyaret ederek ilimizdeki yatırımlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Okunma: 178

16.05.2024 12:28

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 164’üncü Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Toplantıya Bartın’dan AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Turhan Kalaycı, Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Taş ve Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz katıldı.

Toplantı öncesinde Adalet Bakanı ve AK Parti eski Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile de bir araya gelen heyet ayaküstü sohbet ederek Bakan Tunç ile birlikte Bartın’daki hükümet yatırımlarını değerlendirdi.

Toplantı öncesinde AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz’ı da TBMM’deki makamında ziyaret eden heyet Bartın’daki çalışma ve yatırımlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

İl Başkanı Yaşar Arslan ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada ise, “İl Genel Meclis Başkanımız Turhan Kalaycı ile birlikte AK Parti Bartın Milletvekilimiz Yusuf Ziya Aldatmaz’ıTBBM’de ziyaret ettik. Bartın’ımızın daha çok gelişmesi, İlimizde devam eden projeler ve geleceğe dönük planlamalar ile ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Milletvekilimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Haber: Soner Boyacı

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin