Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKDENİZ, ULUSLU ESNAFLARIN TALEPLERİNİ ANLATTI

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, beraberindeki heyetle birlikte Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu’nu ziyaret ederek ilçedeki esnafın sorun ve çözüm önerilerini dile getirdi.

Okunma: 707

04.12.2023 12:00

Facebook'ta Paylaş

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, beraberinde Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ferdi Özer,Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ulus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Barış Gökalp ve Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakçı ile birlikte Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilçedeki esnaf ve zanaatkarların sorunları ve çözüm önerileri ele alındı. Akdeniz ve Oda Başkanları, Kaymakam Kadiroğlu’na esnafın ve zanaatkarların toplumun önemli bir kesimini temsil ettiklerini belirterek, ilçedeki ticari faaliyetleri destekleyecek çalışmaları birlikte yürütmek istedikleri mesajını iletti.

Kaymakam Fırat Kadiroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, esnaf ve zanaatkarların ilçe ekonomisi için önemli olduğunu vurgulayarak odaların çalışmalarını destekleyeceğini ve ilçedeki ticari faaliyetlerin gelişmesi için gereken her türlü desteği sağlayacağını ifade etti.

Haber: Haluk Türkoğlu

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin