Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKDENİZ’DEN ÇÖME’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, iş insanı Hakan Çöme'yi ziyaret ederek kendisine teşekkür plaketi takdim etti.

Okunma: 519

09.11.2023 11:09

Facebook'ta Paylaş

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, iş insanı Hakan Çöme’yiBartın Oto Plaza 3S Mağazasında ziyaret etti.

Ziyarette Birlik ve iş dünyası hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken Akdeniz iş insanı Çöme’ye başarılı çalışmaları ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Akdeniz ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada ise, “Bartın'ın saygın iş insanlarından biri olan Hakan Çöme, Çömeler Şirketler Grubu çatısı altında New Holland Traktör, IVECO Ticari Araçlar, Mitsubishi Motors, Case İş Makineleri gibi Batı Karadeniz bölge bayilikleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca, binek araçlar, ticari araçlar, traktörler ve tarım ekipmanları grubu ile birlikte yedek parça ve satış sonrası servis hizmeti sunan Bartın Plaza New Holland Firması'nın tek satış, servis ve yedek parça hizmeti veren bir öncü olduğunu söyleyebilirim. Yıllık satış hasılatı ile Batı Karadeniz Bölgesi'nde ilk sıralarda yer alarak, Bartın'a prestij kazandıran ve mütevaziliği ile herkesin takdirini kazanan değerli dostum Hakan Çöme'yi ofisinde ziyaret ettim.Ayrıca, Hakan Çöme'nin misafirperverliği karşısında duyduğum memnuniyeti ve minnettarlığı ifade etmek istiyorum. Kendisine özel olarak hazırlattığımız bakır plaketi hediye ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledim. Bartın adına sağladığı katkılardan dolayı da Hakan Çöme'ye teşekkürlerimi iletmek istiyorum."dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin