Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN, BARTIN MESO’NUN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette Akın, Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyelerinin talep ve önerilerini dinledi.

Okunma: 147

28.08.2021 15:19

Facebook'ta Paylaş

Ar-Ge Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Akın, oda çalışmaları ve belediye çalışmaları hakkında sohbet etti. Ziyaretle ilgili açıklamasında Akın; “Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri belediyemizi ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette oda çalışmaları ve belediye çalışmaları hakkında sohbet ettik. Nazik ziyaretleri ve hediyeleri için oda başkanımız ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Akdeniz sorun ve talepleri dile getirdi

Akdeniz ise ziyaretle ilgili değerlendirmesinde, “Belediye Başkanımız Cemal Akın’a personelim ve yönetim kurulu üyemiz Dallıca Muhtarı Nihat Kızıldağ ile birlikte ziyaret gerçekleştirdik. Ziyarette Sanayi Sitesindeki elektrik kablolarının yer altına alınması ve Sitemiz içerisine Ziraat Bankası ATM sinin konulması için yer talebinde bulunduk, kendileri ise belediyemiz tarafından gerek elektrik kablolarının yere alınması gerekse Atm nin konulacak yer tahsisi ile ilgili bir mahsuru olmadığını ve her zaman bununla ilgili çalışma yapmaya hazır olduklarını bu isteklerimize olumlu baktıklarını, ayrıca Dallıca’da yapılması planlanan küçük ölçekli Sanayi Sitesi için de çalışmalarının sürdüğünü dile getirdiler. Son olarak Sanayi Sitesinde açmaya hazırlandığımız hizmet ofisi ile ilgili her konuda yardımcı olacaklarını esnafın en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için her daim Belediye olarak çalışmalarını sürdüreceklerini bizlere söyleyerek bizleri onure ettiler. Her zaman esnafımızın yanında oldukları için Belediye Başkanımıza şahsım ve üyelerim adına teşekkürlerimi sunarım.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin