Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN, HASANKADI VE KUMLUCA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz günlerde sel felaketi yaşayan Hasankadı’da ziyaretlerde bulundu. Akın daha sonra Kumluca’yı da ziyaret ederek Başkan İsmail Can ile birlikte belde de incelemelerde bulundu.

Okunma: 542

02.07.2020 12:15

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında ilk durağı Hasankadı Belediyesi oldu. Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’nu makamında ziyaret eden Akın, Emiroğlu’na geçmiş olsun temennisinde bulunarak bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Ziyarette yaşanan sel felaketi hakkında sohbet edilirken Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu destekleri ve nazik ziyaretleri için Başkan Cemal Akın’a teşekkür etti.

Esnaflara geçmiş olsun dilekleri iletildi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç Hasankadı Belediyesi ziyaretinin ardından belde esnafını ziyaret edip geçmiş olsun temennisinde bulundular.  Esnaflar Başkan Cemal Akın’a büyük ilgi gösterirken destekleri için teşekkür ettiler.

 

Akın Kumluca Belediyesi’ni ziyaret etti

 

Esnaf ziyaretlerinin ardından Hasankadı Beldesi’nden ayrılan Başkan Cemal Akın ve Yardımcısı Ahmet Kömeç Bartın Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Kumluca Beldesi’ne geçtiler. Burada Kumluca Belediyesi’ni ziyaret eden Akın ve Kömeç, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ile bir süre sohbet ettiler. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi ve Kumluca Belediyesi çalışmaları konuşuldu.  Yaklaşık bir saat süren ziyaretin sonunda Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Başkan Cemal Akın ve Yardımcısı Ahmet Kömeç’e nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Cemal Akın gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgili açıklamasında ise, “Geçmiş olduğumuz günlerde sel felaketi yaşan Hasankadı Beldemizi ziyaret ederek hem Belediye Başkanımız Şeref Emiroğlu’na hem de Hasankadı vatandaşlarımıza bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorduk.  Ayrıca Kardeş Belediyemiz olan Kumluca’da belediye başkanımız İsmail Can ve Kumluca’lı dostlarımızı ziyaret etme imkanı bulduk.  Bizleri ağırlayan belediye başkanlarımıza ve çok değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1597059523.81222020-08-10 14:38:43