Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN İSTANBUL’DA YAŞAYAN BARTINLILARLA BULUŞTU

23.Uluslararası Emitt Turizm Fuarı için İstanbul’a giden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın İstanbul’da yaşayan gurbetçi Bartınlılarla buluştu.

Okunma: 2256

31.01.2019 15:48

Facebook'ta Paylaş

23.Uluslararası Emitt Turizm Fuarı için İstanbul’a giden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Büyükçekmece Bartın Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi Muhtarı Cengiz Üstünyer’i ziyaret etti. İlk ziyaretini Büyükçekmece Bartın Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ne gerçekleştiren Başkan Cemal Akın, Dernek Başkanı Ahmet Üstünyer ve dernek üyeleri ile sohbet etti. Ziyaret samimi sohbet ortamında gerçekleşirken Başkan Cemal Akın, Üstünyer ve dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “İstanbul’da bulunan Büyükçekmece Bartın Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ettik. Derneğe gelerek bizlerle hasbihal eden tüm hemşehrilerimize, Dernek Başkanı Ahmet Üstünyer’e ve diğer dernek başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ekmeğini gurbette kazanan tüm hemşehrilerime sevdikleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu yaşam diliyorum.”dedi.

Başkan Cemal Akın ikinci ziyaretini ise İstanbul Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi Muhtarlığınayaptı. Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Taner Çetin, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Varnalı, Bartın Belediyesi personelleri Burak Kirenci ve Erhan Ertosun ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Mimaroba Mahallesi Muhtarı Cengiz Üstünyer’in yanı sıra Bartın Dernekler Birliği Başkanı Av. Ahmet Yaşar Çelik, İstanbul Bartınlılar Derneği Başkanı Ramazan Akın, Mevren Sevdalıları Derneği Başkanı Faik Özen’de hazır bulundu. Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyarette Başkan Cemal Akın Üstünyer’e Bartın Belediyesi çalışmaları ve 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için hazırlamış oldukları projeler hakkında bilgiler verdi. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Cemal Akın, Üstünyer’e misafirperverliği için teşekkür ederek çalışmalarına başarı ve kolaylıklar diledi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin