Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN, KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programlara katılarak Bartınlı kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Okunma: 286

10.03.2020 13:39

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla MHP Amasra İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programı, Özkan Kalafat Haute Couture, Pudra Lezzet Atölyesi ve Efe Çiçekçilik organizasyonunda düzenlenen “Kadının da Adı Var” isimli etkinlik ve Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen fotoğraf sergisine katıldı.

Kahvaltıda Kadınlar Günü’nü kutladı

Akın ilk olarak MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile birlikte MHP Amasra İlçe Başkanlığı tarafından 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Gün Batımı Restaurant’da gerçekleşen programda Başkan Cemal Akın İlçe Başkanı Gürkan Özengi ile birlikte programa katılım gösteren bayanlara çiçek takdim etti.

“Kadının da Adı Var”

8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Özkan Kalafat Haute Couture, Pudra Lezzet Atölyesi ve Efe Çiçekçilik organizasyonunda “Kadının da Adı Var” isimli etkinlik düzenlendi.  Pudra Lezzet Atölyesinde düzenlen etkinlikte sergi ve müzik dinletisi gerçekleştirildi.  Programa katılan Başkan Cemal Akın, programa katılan sağlayan bayanlarının 8 Mart Kadınlar Gününü kutladı.

Kadınlar Gününe özel sergi açıldı

Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı,  8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla fotoğraf sergisi düzenledi. Hükümet Caddesi’nde düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Cemal Akın, sergiyi gezerek fotoğraflar hakkında Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı üyeleri ile sohbet etti.  Gerçekleştirim oldukları anlam etkinlik için Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı üyelerine teşekkür eden Başkan Cemal Akın tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutladı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1586465104.342020-04-09 23:45:04