Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN, TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NU AĞIRLADI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı makamında ziyaret etti.

Okunma: 263

13.09.2022 09:50

Facebook'ta Paylaş

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi açılış töreni için ilimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.RifatHisarcıklıoğlu Bartın Belediyesi’ni ziyaret etti.

 

Başkan Akın’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette TSO Başkanı Halil Balık, TSO Yönetim Kurulu Üyeleri. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fırıncıoğlu, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve Belediye Meclis Üyeleri de yer aldı. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı RifatHisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek,  Bartın Belediye Sanat Atölyesi tarafından hazırlanmış Nakış Desenli Yağlı Boya Tablosu hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Cihan Harbi'nde Türkler 1914 – 1918 isimli kitabı hediye etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin