Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKIN, “VATANDAŞLARIMIZ KAR MÜCADELESİ İLE İLGİLİ TALEPLERİNİ İLETEBİLİR”

Acil Hizmet Merkezi (BAHMER)’in çalışmalarını yerinde inceleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, şehir merkezindeki ana arterler ile mahalle ve sokaklardaki yolların açık kalması, ulaşımın kesintisiz devam etmesi için yol açma ve tuzlama çalışmalarının yapıldığını, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için mücadele ettiklerini belirtti. Akın yaptığı açıklamada ayrıca, “Vatandaşlarımız kar mücadelesi ile ilgili 0378 2273811 nolu telefonu arayarak taleplerini iletebilirler.”dedi.

Okunma: 1231

18.01.2021 17:25

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediyesi’nin şehir merkezinde kar yağışı sebebiyle ulaşım ağında aksama yaşanmaması adına karla mücadele çalışmaları aralıksız devam ederken, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, çalışmaları yerinde inceledi. Olumsuz hava şartlarına karşı tüm önlemleri alan Bartın Belediyesi ekipleri, karla mücadele çalışmalarına tüm mahallelerde devam ediyor. Kar yağışı dolayısıyla yaşanabilecek olumsuzlukların giderilmesi amacıyla ilk olarak Bartın Belediyesi Acil Hizmet Merkezi (BAHMER) toplandı. Belediye Başkanı Cemal Akın’ın başkanlığında toplanan BAHMER karla mücadele çalışmalarının sahadaki koordinasyonunu sağladı. Başkan Akın, gecenin ilerleyen saatlerinde şehrin tamamını gezerek çalışma yapan ekipleri ziyaret etti. Sahada etkin bir mücadele gösterdiklerini aktaran Başkan Akın, karla oluşan güzel havayı kabusa dönüştürmemek adına belediye olarak her türlü çalışmayı ortaya koyduklarını söyledi.

Akın; “Belediye Acil Hizmet Merkezi (BAHMER), 24 saat esası ile çalışmasını sürdürüyor. Kar yağışının ilk dakikalarından itibaren teyakkuz halinde olan Belediyemiz ekiplerince kar mücadelesi devam ediyor. BAHMER’de Başkan Yardımcılarımız ve ilgili müdürlerimizle birlikte şehrimizin dört bir yanında yürütülen çalışmaları anında takip ederek, hızlı ve etkili şekilde müdahale ediyoruz. Vatandaşlarımız kar mücadelesi ile ilgili 0378 2273811 nolu telefonu arayarak taleplerini iletebilirler.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin