Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ALBARDER’DEN TSD BARTIN ŞUBESİ’NE ÖNEMLİ BAĞIŞ

Almanya’da Yaşayan Bartınlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği(ALBARDER) tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi’ne 5 koltuk değneği, 36 tekerlekli sandalye ve 40 yürüteç teslim edildi.

Okunma: 364

28.09.2020 16:43

Facebook'ta Paylaş

ALBARDER Başkanı Yaşar Çil, ALBARDER Kurucu Başkanı ve önceki dönem Belediye Başkanlarından Oğuz Pir, ALBARDER Onursal Başkanı  Ahmet Gökgöz ve Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ferit Kurulan’ın girişimleriyle Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi’ne 5 koltuk değneği, 36 tekerlekli sandalye ve 40 yürüteç teslim edildi.

Düzenlenen törene Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç de katılırken konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bu önemli desteğin ilimizdeki engelli kardeşlerimize gönderilmesini sağlayan başta ALBARDER Başkanı Sayın Yaşar Çil’e, ALBARDER Kurucu Başkanı ve önceki dönem Belediye Başkanlarımızdan Sayın Oğuz Pir’e, ALBARDER Onursal Başkanı Sayın Ahmet Gökgöz’e ve Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi Başkanı Sayın Ferit Kurulan’a teşekkür ediyorum. Engelli kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603916283.07192020-10-28 23:18:03