Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ALDATMAZ’DAN YOĞUN TEMASLAR

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Ankara’da yoğun program ve temaslarını sürdürüyor. Milletvekili Aldatmaz son olarak Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın ile bir araya gelirken ayrıca AK Parti TBMM Grup Toplantısını takip etti.

Okunma: 689

01.12.2023 12:17

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Ankara’da Bartın için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Milletvekili Aldatmaz son olarakÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın ve Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı ile birlikte Ankara Amelebirliği Konukevinde bir araya gelerek bölgemiz için istişarelerde bulundu.

Enerji yatırımları değerlendirildi

Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın’ı Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı ile birlikte karşılayan Milletvekili Aldatmaz, Bartın’daki TTK Amasra Müessesesi başta olmak üzere ilimizdeki enerji yatırımları ve Bakanlığı ilgilendiren konularda görüş alışverişinde bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Tekin ile bir araya geldi

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz bir diğer programında ise Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile bir araya geldi. Bakan Tekin ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya gelen Milletvekili Aldatmaz, Bartın’daki eğitim yatırımları ve faaliyetlerine ilişkin Bartın’ın taleplerini Bakan Tekin’e iletti.

Aldatmaz ziyaretle ilgili değerlendirmesinde ise, “Misafirperverliği için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.”dedi.

Grup Toplantısını Oktay ve Gökçek ile takip etti

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, programları kapsamında TBMM’de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hitapları ile başlayan AK Parti TBMM Grup Toplantısını da takip etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay ve AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek ile aynı sırada toplantıyı takip eden Milletvekili Aldatmaz toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Haber: Soner Boyacı

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin