Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ALIŞKAN’DAN BARTIN’A VEDA

Bartın İl Özel İdaresi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulunan Yunus Alışkan, Bakırköy Belediyesi’ne görevlendirildi. Alışkan’a Bartın’dan ayrılacak olması dolayısıyla veda programı düzenlendi.

Okunma: 610

05.02.2024 11:47

Facebook'ta Paylaş

2019 yılından itibaren Bartın İl Özel İdaresi’nde önce Plan ve Proje Müdürlüğü daha sonra Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten ve şimdi ise Bakırköy Belediyesi’ne görevlendirilen Yunus Alışkan için veda programı düzenlendi.

Yunus Alışkan'a İl  Genel Meclisi toplantısından sonra Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Karakaya ve İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun tarafından teşekkür plaketi verildi.

Akşam Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Vali Yardımcısı Uğur Karakaya ve birim Müdürlerinin katılımıyla veda yemeği düzenlendi.

Vali Dr. Nurtaç Arslan veda programında yaptığı konuşmada, “Yunus Alışkan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi. Yunus Alışkan ise “ 5 yıl boyunca Bartın’a hizmet etmeye çalıştım, herkese teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin” diyerek vedalaştı.

 

Haber: Gülay Ak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin