Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AMASRA BELEDİYESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Amasra tarihinde ilk gerçekleştirilen Uluslararası Amasra Açık Su Maratonu yarışması, Amasra Kaymakamlığı, Amasra Belediyesi ve İstanbul Yıldızlar Spor Kulübü ortaklığında başarıyla gerçekleştirildi.

Okunma: 2169

09.08.2017 17:47

Facebook'ta Paylaş

Amasra Belediyesi gerçekleştirilen maratona katkısı olan herkese teşekkür ederken Amasra Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: “Yapılan Organizasyona Amasra halkı büyük ilgi gösterdi. İlçede ilk kez düzenlenen etkinlikte 7´den 70´e her yaş grubundan 350 sporcu yarıştı. Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri açılış sirenine basarak 1500- 3000 metrelik Uluslararası Amasra Açık Su Maratonu´nun startını verdi. Sireninin ardından 350 yüzücü denize atlayarak şampiyon olmak için kulaç attı. Maratona katılan Galatasaray master yüzücüleri Hasan Emre Musluoğlu genel klasman ve kategorisinde birinci, Osman Zengin genel klasmanda üçüncü ve kategorisinde ikinci, Şeyma Kolaylı kategorisinde ikinci, Pelin Çelik kategorisinde birinci ve Hikmet Kerim Sucu ise kategorisinde ikinci oldu. Maratona ilçemizden katılan Hacı Emin Özbek ise kendi yaş kategorisinde 2.lik kupasını kazandı. Bütün yüzücülerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Dünya şampiyonlarımız Ahmet Nakkaş, Serkan Atasay ve dereceye giren yüzücülerimize protokolun saygın kişileri kupalarını takdim ettiler. 

Uluslararası Amasra Açık Su Maratonu yarışmasının gerçekleşmesini sağlayan İstanbul Yıldızlar Spor Kulübü Başkanı Mustafa Özer’e, Amasra Kaymakamlığı’na ve emeği geçen herkese Amasra Belediyesi olarak teşekkür ederiz.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin