Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AMASRA İÇİN PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile birlikte Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret ederek birlikte gerçekleştirilebilecek projeler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Görüşmede, Amasra için birlikte gerçekleştirilebilecek projeler üzerinde durularak ilçenin gelişimi ve Amasra'daki vatandaşların refahının artması amacıyla hayata geçirilebilecek fikirler masaya yatırıldı.

Okunma: 1085

31.08.2019 11:05

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile beraber Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti.

Görüşmede, Amasra için birlikte gerçekleştirilebilecek projeler üzerinde durularak ilçenin gelişimi ve Amasra'daki yurttaşların refahının artması amacıyla hayata geçirilebilecek fikirler masaya yatırıldı.

“Deneyimlerinden faydalanma imkânımız oldu”

2009 yılından beri Yenimahalle Belediye Başkanlığı görevini yürüten Fethi Yaşar'ın düşünce, öneri ve yönlendirmelerinden faydalandıklarının altını çizen CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, konuyla alakalı şu değerlendirmelerde bulundu: "Amasra Belediye Başkanımız Recai Çakır ile birlikte Yenimahalle Belediye Başkanımızın makamında verimli bir görüşme gerçekleştirdik. İki belediyenin birlikte imza atabileceği çalışmalar ile Yenimahalle Belediyesi'nin yol gösterici / kolaylaştırıcı olabileceği projeler hakkında etraflıca konuştuk. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın deneyimlerinden faydalanma imkânımız oldu."dedi.

Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin temel ilkelerinin başında, "yurttaşlara hak ettikleri hizmeti götürmek" ve bu amaç uğruna çalışırken özellikle "israftan kaçınma"nın geldiğini vurgulayan Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, "Belediyelerimizin uyması gereken temel ilkelerden belki de en önemlileri, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da açıklandığı üzere görevlendirmelerde liyakati esas almak ve bütçe harcamaları hususunda şeffaf olmaktır. Bu doğrultuda, yurttaşlarımıza götürülen hizmetin kalitesini artırarak onların refahını yükseltmek, hem CHP'li belediye başkanlarımızın, hem de milletvekilleri başta olmak üzere tüm CHP'lilerin görevidir. Mali disiplin içerisinde, şehrin öncelikleri de asla unutulmadan bir belediyecilik anlayışının nasıl ortaya konulacağını gerek Amasra'da gerekse de İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin diğer şehirlerinde hep beraber göstereceğiz."dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1579413846.432020-01-19 09:04:06