Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AMASRA SEFA PARK 3 YIL SONRA HALKA İADE EDİLDİ

Amasra Kum Mahallesinde bulunan Sefa Park üç yıl aradan sonra eski kimliğine bürünerek halka iade edildi.

Okunma: 291

06.05.2019 14:32

Facebook'ta Paylaş

31 Mart yerel seçimlerinde tüm siyasi partilerin Belediye Başkan adaylarının vaatleri arasında yer alan Amasra Sefa Park 3 yıl aradan sonra halka iade edildi.

 

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır seçim vaatlerinin en başında yer alan sözünü yerine getirerek, üç yıl aranın ardından yoğun bir katılımla Sefa Parkı Amasralılara teslim etti.

Açılışta konuşan Başkan Çakır, “Sevgili Amasralılar Amasra’da yaşayan dostlarımız bildiğiniz üzere Sefa Parkımız çoğumuzun burada oturmaya fırsat bulamadığı bir durumdaydı. Bende adaylığım sürecinde ve öncesinde gezdiğim her yerde en çok duyduğum talep ve beklenti olarak parkın geri alınmasını anlattım. Sefa Parkta eski günlerde olduğu gibi uygun fiyatlardan hizmet almak, komşuları ile bir arada olmak istediklerini ifade ettiler. Seçim sonuçlarında Başkanlık makamı bana nasip oldu. Tüm arkadaşlarımızla ortak kararımız olan Amasra’da yaşayan tüm Amasralıların sefa sürmesine olanak sağlayacak şekilde hizmete açılmasını bugün birlikte kutlayacağız.

“Termik santral karşıtı mücadele devam edecek”

Amasra’da Belediyemizin, turizmimizin yaşadığı çok sorun var. Bugüne kadar Amasra’da karşılaştığımız birçok soruna hep birlikte müdahale ederek çözüm ürettik. Yakın tarihte bizce hayata geçmesi mümkün olmayan termik santral hamlesi ile yüzleşeceğiz. Buradan Amasra Belediye Başkanlık Makamı ve Amasra halkı olarak biz bu güne kadar Termik Santrale geçit vermemek için siyaset üstü bir tarz ile mücadele ettik ve etkisiz kılmayı başardık. Bundan sonra yaşanacak gelişmelerde de Termik Santralin önünü Amasra Halkı olarak keseceğiz.”dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1566200543.612019-08-19 10:42:23