Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ANKARA'DAN BARTIN'A ÇIKARMA YAPTILAR...

Belediye Başkanı, İl ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Vekili, Başkan Yardımcıları, İlçe Müdürleri ve Muhtarlar'dan anlamlı ziyaret....

Okunma: 8875

12.10.2016 19:43

Facebook'ta Paylaş

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK ve beraberindeki İl ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Vekili, Başkan Yardımcıları, İlçe Müdürleri ile Keçiören Muhtarlar Derneği Başkanı Vali Nusret DİRİM'i ziyaret ederek Bartın'daki görevinin hayırlı olmasını dilediler.
 
 
Vali Nusret DİRİM Valilik girişinde karşıladığı misafirlerini Çeşmi Cihan Toplantı Salonunda ağırladı. Ziyaretin anısına Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK Valilik Şeref Defterini imzaladı.
 
 
Daha sonra karşılıklı hediyelerin takdim edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekildi.
 
 
Vali DİRİM, misafirlerine ilk olarak Amasra Müzesi’ni gezdirdi. Ziyaret sırasında Müze Müdürü tarafından misafirlere eserlerle ilgili bilgi verdi. Buradan Fatih Camii'sine geçen misafirler Cami İmamından caminin tarihi ve geçmişi hakkında bilgiler aldılar.
 
 
Yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının hakim olduğu ilimize hayran kaldıklarını belirten Keçiörenli misafirler, Bartın'da bulunmaktan ve bu güzellikleri görmekten duydukları mutluluğu ifade ederek Vali DİRİM'e teşekkür ettiler.
 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali DİRİM, ilimizden güzel izlenimlerle ayrılan Keçiören Belediye Başkanı ve beraberindekileri her zaman ağırlamaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594678320.62020-07-14 01:12:00