Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AR-GE VE TASARIM MERKEZLERİ ANLATILDI

Bartın Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinasyonunda Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri bilgilendirme semineri OSB İnovasyon Test Merkezinde gerçekleştirildi. Seminerde Ar-Ge ve tasarım merkezleri düzenlemesi kanununda gerçekleştirilen yeni uygulamalar, Ar-Ge veya tasarım merkezlerinde sağlanan indirim ve istisnalar ile avantajlar hakkında bilgiler verildi.

Okunma: 1093

01.10.2019 12:07

Facebook'ta Paylaş

Bartın Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinasyonunda Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri bilgilendirme semineri düzenlendi.

Toplantıya Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Üyesi Hasan Ufuk, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Tekin Varlık, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, BAKKA Bartın Koordinatörü O.Bahadır Kalecik, Bartın Üniversitesi KÜSİ Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı, Saya Derneği Başkanı Necati Sandıkçı, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara, Bartın Sanayi Kuruluşları temsilcileri,  Bartın Üniversitesi Bölüm Başkanları ve Öğretim Görevlileri katıldı.


Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri bilgilendirme seminerinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Tekin Varlık ve Bartın Üniversitesi KÜSİ Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı Ar-Ge ve Yenilik Projeleri Yazma, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri hakkında bilgilendirme sunumlarını gerçekleştirdiler. 


Bilgilendirme seminerinde Ar-Ge ve tasarım merkezleri düzenlemesi kanununda gerçekleştirilen yeni uygulamalar, Ar-Ge veya tasarım merkezlerinde sağlanan indirim ve istisnalar ile avantajlar hakkında bilgiler verildi.

Seminer sonunda TSO Başkanı Halil Balık Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Tekin Varlık'a, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Birol Cangi  Bartın Üniversitesi KÜSİ Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı'ya teşekkür plaketi takdim etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1582083156.372020-02-19 06:32:36