Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARTIŞ GÖSTEREN MOTOSİKLET KAZALARI GÜNDEME ALINDI

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında Bartın’da meydana gelen motosiklet kazalarına ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda; sürücü kurslarında verilecek eğitimler ve sonrasında sürücülerin trafikte dikkat etmesi gereken hususlar, ilimiz genelinde motosiklet kazalarının önlenmesine ve azaltılmasına yönelik alınan tedbirler, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri, denetimler ile yapılması gerekenlere yönelik öneri ve düşünceler değerlendirildi.

Okunma: 567

08.07.2024 10:11

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı tarafından konuya ilişkin bilgilendirme sunumlarının yapıldığı toplantıda; sürücü kurslarında motosiklet ehliyeti için başvuran vatandaşlara bu süreçte verilecek eğitimler ve sonrasında sürücülerin trafikte dikkat etmesi gereken hususlar, ilimiz genelinde motosiklet kazalarının önlenmesine ve azaltılmasına yönelik alınan tedbirler, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri, denetimler ile yapılması gerekenlere yönelik öneri ve düşünceler değerlendirildi.

 

Valilik 15 Temmuz Şehitleri Salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı, konuyla ilgili birim amirleri ve yetkilileri ile Bartın’da faaliyet gösteren sürücü kursu sahipleri ve eğitimcileri katıldı.

Haber Merkezi

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin