Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ATEŞ, “EMEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER”

Atılım Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Ateş Atılım Sanayi Sitesi’ndeki enerji nakil hatları ile ilgili müjde verdi. Ateş yaptığı açıklamada Bartın Kozcağız hattına eklenen 2500 m. İlave hat sayesinde sanayi sitesinin kesintisiz enerjiye kavuştuğunu ifade ederek ayrıca site içerisinde Eylül ayında enerji nakil hatlarında yenileme çalışmalarının başlayacağını duyurdu.

Okunma: 1080

28.08.2019 13:00

Facebook'ta Paylaş

Atılım Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Ateş Atılım Sanayi Sitesi’ndeki enerji nakil hatları ile ilgili gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Ateş yaptığı açıklamada Bartın Kozcağız hattına eklenen 2500 m. İlave hat sayesinde sanayi sitesinin kesintisiz enerjiye kavuştuğunu ifade ederken ayrıca site içerisinde Eylül ayında enerji nakil hatlarında yenileme çalışmalarının başlayacağını duyurdu.

“Atılım Sanayi Sitesi güvenli bir enerji hattına kavuştu”

Atılım Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Ateş yaptığı açıklamada şöyle konuştu, “Su olmadan nasıl yaşam olmuyorsa günümüz şartlarında düzenli elektrik olmadan da işletmecilik olmuyor, üretim olmuyor. Epey zamandan beri sıkça elektrik kesintilerine maruz kalan Atılım Sanayi Sitesi bugünlerde güvenli bir enerji hattına kavuştu. Güvenli hat aynı zamanda Yazıcılar Üniversite kampusümüzü de rahatlattı. Artık Atılım Sanayi Sitesi ve kampüs enerji mağduru olmayacak. Sanayimizdeki işletmelerin işleri yarım, işçileri boş, üretimleri sıkıntılı olmayacak, stresleri son bulacak. Bartın Kozcağız hattına eklenen 2500 m. İlave hat sayesinde enerjimiz direkt bize ulaşacak.   Eski enerji hattının da yedek olarak faaliyete devam edecek olması kesintilerimizi sonlandıracak.

“Teşekkürlerimizi arz ediyoruz”

Feryatlarımıza ve yakınmalarımıza kulak veren gerçekten sorunu çözmek için emek sarfeden Bartın Valimiz Sinan Güner’e teşekkür ediyoruz. Artık geçici ve pansuman tedbirlerden kurtulduğumuzu düşünüyorum. Ayrıca bu takdire şayan çalışmada köklü çözümün tam odağında bulunan Karayolları ve Başkent Edaş’ın ilgilerine, gayretlerine kurum çalışanlarına teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Sağlam güvenli bir enerji hattına kavuşmaktan dolayı sanayi sitemizdeki işletmeler mutlu ve memnun. Bu mutluluğu ileriki günlerde hep birlikte hissedeceğiz.

“Bir müjdeli haberim daha var…”

Atılım Sanayi Sitesi’nin 23 yıllık yöneticisi olarak işletmelerimize müjdeli bir haberim daha var. Sanayi içi elektrik sistemimiz baştan sona elden geçiyor. Başkent Edaş’ın yeni projesi doğrultusunda sanayimize ayırdıkları yüklü bir kaynakla bütün elektik baksları değişecek ve yenilenecek. Sokak aydınlatmaları için yeni hatlar döşenecek, direkler dikilecek, armatürler konacak. Enerjide değersiz kalan değerler artacak. Özetle iğneden ipliğe sistemler yenilecek. Bunlar yapılırken kimse mağdur olmayacak. Aldığımız bilgiye göre bu çalışmalar Eylül 2019’da başlayıp kısa sürede bitirilecek. Sanayimiz adına şimdiden çok mutlu olduğumuzu duyurmak istiyorum.

“Yeni inşaatlarımızla kapasitemizi genişletiyoruz”

Atılım Sanayi Sitesi’ni bütün yönleriyle şehrimize yakışır bir konuma getirmek için geçmişten gelen kararlılığımızı sürdürüyoruz. Azimliyiz bir o kadar da hızlıyız. Sürdürülebilir bir tempoyla gelişiyoruz. Yeni inşaatlarımızla kapasitemizi genişletiyoruz. Katma değer üretmek adına kendimize görev yüklüyoruz.

Emek verenlere teşekkürler”

Çok yönlü düşünüyoruz. Bizim için emek verenlerle belediye sınırları dışında olmamıza rağmen çöpümüzden tutun da bütün ihtiyaç ve arızalarımıza anında cevap veren Bartın Belediyemize, Belediye Başkanı Cemal Akın’a  ve kurum çalışanlarına, İl Özel İdaresi’ne, Valiliğe yanımızda yakınımızda bulunan tüm kişi kurum ve unsurlara minnetlerimizi arz ederiz. Birlikte her şeyi başaracağımıza inanıyoruz. Emek verenlere teşekkürler. “

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

15794088082020-01-19 07:40:08