Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYDIN'DAN ANLAMLI MESAJ

Onur ve gururla kutluyoruz...

Okunma: 3603

28.10.2016 18:16

Facebook'ta Paylaş

Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Cumhuriyetin kurtuluş mücadelesinin zaferle taçlanmasının bir neticesi olduğunu belirtti.

 

Aydın açıklamasında Cumhuriyetin korunması ve ödün vermeden yaşatılması gerekliliğine vurgu yapıp,"Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yıl dönümünü onur ve gururla kutluyoruz. Cumhuriyetin ilanı, kurtuluş mücadelesinin askeri ve siyasi alanda zafer ile taçlanmasının bir neticesidir.

 

Cumhuriyetimizi ayakta tutan tek kuvvet hiç şüphesiz ki aziz milletin kendisidir. Büyük Türk Milleti, Cumhuriyet rejimi ile kazandığı değerleri, toplum hayatımızın vazgeçilmez unsuru olarak benimsemiş, karşılaştığı sorunları Cumhuriyete olan bağlılığı sayesinde birlik ve beraberliğinden ödün vermeden aşmayı bilmiştir. 

 

İçten ve dıştan gelen bölücü ve yıkıcı tehlikelere karşı Ulusumuz, her zaman Cumhuriyetini korumuş ve ona sahip çıkmıştır. 

 

 

Ulusal birliğimizin ve egemenliğimizin korunmasının, geleceğimiz yönünden yaşamsal önem taşıdığını, ayrılık yaratmak isteyenlere hiçbir biçimde fırsat verilmeyeceğini bir kez daha vurgulamakta yarar görüyorum.


 

Türkiye'nin güvenliğini tehdit eden her türlü terör etkinliklerine karşı mücadele kararlılıkla sürdürülmelidir.

 


Üstünde yaşadığımız güzel toprakları bizlere vatan olarak emanet eden şehit atalarımızda hiçbir zaman unutulmamalıdır.

 

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşları, dökülen kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594679184.822020-07-14 01:26:24