Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“AYIRMADAN, AYRIŞMADAN AMASRA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasra İl Genel Meclisi Üyesi Adayları İsmail Santur ve Mustafa Balcı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Amasra’nın köylerinde gerçekleştirdikleri ziyaretlere ara vermeden devam ediyor. Santur ve Balcı kapı kapı dolaşarak sıkılmadık el bırakmazken Amasra için ayırmada, ayrışmadan canla başla çalışacaklarının sözünü veriyorlar. Santur ve Balcı gazetemize yaptığı açıklamada halkın gösterdiği yoğun ilgiye layık olacaklarını ifade ederek Amasra’nın sorunlarını ‘Birliğin Gücü’ ile merkezi hükümetle uyum içerisinde çözeceklerinin müjdesini verdi. Santur açıklamasında, "Amasra'da 31 Mart 2024 seçimlerinde büyük bir zafer kazanmaya kararlıyız. Halkımzıın gösterdiği teveccühe layık olacağız. Bütün halkımızı kucaklayacağız. 7'den 77'ye herkesin isteklerini kayıt altına alıyoruz. Seçildikten sonra da yapmaya söz veriyoruz”dedi. Balcı ise açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi'nin ilkeleri belli, ülküleri berrak, ahlakı ve siyaseti tertemizdir. Biz de Amasra Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce Ülkem milletim dedikten sonra Amasra'm diyoruz”dedi.

Okunma: 699

25.03.2024 10:08

Facebook'ta Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasra İl Genel Meclisi Üyesi Birinci Sıra Adayı İsmail Santur ile İkinci Sıra Adayı Mustafa Balcı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine son bir hafta kala gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Meclis Üyesi Adayları İsmail Santur ve Mustafa Balcı yaptığı açıklamada Amasra için yapılacak çok proje ve çalışmalarının olduğunu belirtirken ‘Birliğin Gücü’  ile bu çalışmaları süratle yerine getireceklerini ifade ettiler.

Ayırmadan, ayrışmadan 7’den 77’ye herkesi kucaklayacaklarının altını çizen Santur ve Balcı Amasra için canla başla çalışacaklarını ifade ederek Amasra halkının kendilerine göstereceği teveccühe şimdiden layık olacaklarının sözünü verdiğini vurguladılar.

“31 Mart’ta kutlu bir zafer yaşayacağız”

TTK emeklisi olan ve 3 dönem Amasra Amele Birliği Başkanlığı görevinde bulunan MHP Amasra İl Genel Meclisi Birinci Sıra Adayı İsmail Santur yaptığı açıklamada bütün halkı kucaklayacaklarının sözünü vererek, “Amasra'da 31 Mart 2024 seçimlerinde büyük bir zafer kazanmaya kararlıyız. İl Genel Meclisi'nde daha fazla sandalye kazanmak için çok çalışıyoruz. Halkımızın gösterdiği teveccühe layık olacağız. Bütün halkımızı kucaklıyoruz. 7'den 77'ye herkesin isteklerini kayıt altına alıyoruz. Seçildikten sonra da yapmaya söz veriyoruz. Yolumuz, yönümüz, kalbimiz bir. Biriz, beraberiz.Her çatıdan, her yürekten, her aileden, her vatandaşımızdan yükselecek birliğin gücüyle Amasra'da 31 Mart'ta kutlu bir zaferi yaşayacağız. "dedi.

“Çalışmalarımız takdirle karşılanıyor”

 MHP Amasra İl Genel Meclisi İkinci Sıra Adayı Mustafa Balcı ise "MHP, Amasra'da birçok alanda çalışmalar yürütüyor ve bu çalışmalar ilçe halkı tarafından takdirle karşılanıyor. Milliyetçi Hareket Partisi'nin ilkeleri belli, ülküleri berrak, ahlakı ve siyaseti tertemizdir. Biz de Amasra Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce Ülkem milletim dedikten sonra Amasra'm diyoruz”dedi.

MYK Üyesi Cemal Akın’a tebrik

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkez MYK Üyesi seçilen Cemal Akın’ı da tebrik eden Meclis üyesi adayları İsmail Santur ve Mustafa Balcı, önceki dönem Bartın Belediye Başkanı ve MHP Genel Merkez MYK Üyesi Cemal Akın ile birlikte ve birliğin gücüyle Amasra’nın köylerine hak ettikleri hizmetleri getireceklerini vurguladılar.

Haber: Haluk Türkoğlu

 

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin