Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAHÇELİ AKIN’I ARAYARAK TEŞEKKÜR ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın’ı telefonla arayarak teşekkür etti.

Okunma: 439

19.05.2023 10:38

Facebook'ta Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminde Bartın teşkilatının özverili ve gayretli çalışmalarından duyduğu memnuniyeti,Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın’ı telefonla arayarak gösterdi.

Bahçeli, Akın ile yaptığı görüşmede Akın’a destek veren Bartın halkına ve teşkilat üyelerini de teşekkür ederken selamlarını iletti.

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Genel Başkan Bahçeli’ye teşekkür ederken şöyle konuştu, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli telefonla arayarak, 14 Mayıs’ta birlikte yapılan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminde Bartın Teşkilatımızın özverili ve gayretli çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti.Seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını belirten Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, desteklerini veren Bartın halkına ve teşkilatlarımıza selamlarını iletti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye şahsım ve teşkilatlarımız adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin