Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAKAN KARAİSMAİLOĞLU İLE ULAŞIM YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Bartın Valisi Sinan Güner ile AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti. Ankara’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette Bartın’da devam eden ve gerçekleştirilecek olan yatırımlar değerlendirildi. Bartın’a gerçekleştirilen yatırımlar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür eden Vali Güner ve Milletvekili Tunç Bakan Karaismailoğlu’na Bartın işi tel kırma şal hediye ettiler.

Okunma: 683

03.06.2020 17:27

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner ile AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret eden Vali Sinan Güner ile Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın İlimizde yaptığı yatırımlarla ilgili gösterdiği hassasiyet için Bakan Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu’nun makamında gerçekleştirilen ziyaret sonrası açıklama yapan Milletvekili Tunç, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nu Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner ile birlikte ziyaret ederek, Bartın’da devam eden Ulaştırma yatırımlarını değerlendirdik. Sayın Bakanımıza gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum.”dedi.

Bartın’a gerçekleştirilen yatırımlar için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu teşekkür eden Vali Güner ve Milletvekili Tunç Bakan Karaismailoğlu’na Bartın işi tel kırma şal hediye ederek, günün anısına fotoğraf çektirdiler.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594571428.822020-07-12 19:30:28