Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAKKA, ANKARA LOJİSTİK ÜSSÜ’NDE ZİYARETLERDE BULUNDU

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Lojistik Merkez Araştırma ve Ön Fizibilite Raporu çalışması kapsamında iyi uygulama örneklerinin yerinde incelenmesi ve tecrübe paylaşımı için Ankara Lojistik Üssü’ne teknik ziyaret gerçekleştirdi.

Okunma: 461

17.09.2020 11:17

Facebook'ta Paylaş

Zonguldak, Bartın ve Karabük illerinden oluşan TR81 Batı Karadeniz bölgesinin yakın gelecekte ekonomik gelişimine yön vermesi beklenen Filyos Vadisi Projesi doğrultusunda bölgede bir lojistik merkez kurulmasının gerekliliğine yönelik BAKKA tarafından Temmuz ayında başlatılan çalışmalarda bugüne kadar 40’dan fazla yüz yüze ve çevrim içi görüşme gerçekleştirilirken saha ziyaretleri ve teknik gezi organize edildi.
 

Bu doğrultuda, Lojistik Merkez Araştırma ve Ön Fizibilite Raporu çalışması kapsamında iyi uygulama örneklerinin yerinde incelenmesi ve tecrübe paylaşımı için BAKKA tarafından Ankara Lojistik Üssü’ne teknik ziyaret gerçekleştirildi. Zonguldak TSO tarafından da eşlik edilen ziyarette, yetkililerden Ankara Lojistik Üssü yönetim yapısı, işleyişi, kapasite gibi konularda bilgi alınırken bölgede kurulması planlanan lojistik merkez için görüş ve öneriler not edildi. Sektörün gelecek projeksiyonuna yönelik değerlendirmeler yapıldı. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603948920.46162020-10-29 08:22:00