Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAKKA, BATI KARADENİZ'İ KEŞFET ALTERNATİF DESTEK PROGRAMI İLAN ETTİ

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2024 Yılı Batı Karadeniz'i Keşfet Alternatif Destek Programı ilan etti. Program ile 2024 yılı içerisinde Özel Karaelmas Ekspresi ile başlatılacak Batı Karadeniz Turistik Tren Turları desteklenecek.

Okunma: 557

30.03.2024 15:26

Facebook'ta Paylaş

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından TR81 Bölgesi’nde yer alan Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinde turizmin canlandırılması, bölgede yeni turizm rotalarının geliştirilmesi ve turizmin çeşitlendirilmesini sağlamak amacıyla “2024 Yılı Batı Karadeniz’i Keşfet Alternatif Destek Programı" ilân edildi.

Program ile 2017 yılında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından konsept çalışmaları oluşturulan rotada 2024 yılı içerisinde Özel Karaelmas Ekspresi ile başlatılacak Batı Karadeniz Turistik Tren Turları desteklenecek.  Program sayesinde bölgenin doğal, tarihi ve kültürel mirasının yanı sıra endüstriyel ve jeolojik mirası da ziyaretçilere tanıtılarak turizmin çeşitlendirilmesi, turizm güzergâhlarının geliştirilmesi ve sezon süresinin uzatılmasına katkı sunulması hedefleniyor.

Başvurular 1 Nisan’da başlıyor

Başvuruları 1 Nisan 2024 tarihinde başlayacak olan program kapsamında desteklenecek turların 12 Nisan 2024 – 12 Aralık 2024 tarihleri arasında düzenlenmesi gerekiyor.

Haber: Doğancan Özen

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin