Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAKKA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından Batı Karadeniz Bölge Planı ve Sonuç Odaklı Programları İstişare Toplantısı düzenlenecek. 22 Kasım’da online olarak düzenlenecek toplantıda TR81 Batı Karadeniz Bölge Planı Taslağıve BAKKA Sonuç Odaklı Programları (SOP) sunumu gerçekleştirilecek.

Okunma: 477

20.11.2023 11:38

Facebook'ta Paylaş

2024-2028 yıllarını kapsayacak olan TR81 Batı Karadeniz Bölge planı yerelde BAKKA, merkezi düzeyde de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından yürütülüyor. Katılımcı bir anlayış ile hazırlanan plan taslağı nihayetinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığınca onaylanacak. Plana uygun olarak hazırlanan Ajansın önümüzdeki üç yıl boyunca odaklanacağı konuları gösteren Sonuç Odaklı Programlar (SOP) bölge paydaşlarına sunularak karşılıklı istişareler gerçekleştirilecek.

İstişare edilecek

22 Kasım’da saat 14.30’da çevrim içi olarak gerçekleştirilecek toplantının birinci bölümünde TR81 Batı Karadeniz Bölge Planı Taslağı, ikinci bölümünde ise BAKKA Sonuç Odaklı Programları (SOP) sunumu yapılacak.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin