Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAKKA, ŞUBAT AYI TOPLANTISI KARABÜK’TE YAPILDI

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Şubat ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Karabük’te gerçekleştirildi. Toplantıda 2020 Yılı Bütçe Sonucu ve 2020 Yılı Birim Faaliyet Raporunun onaya sunulması ve gelecek ay için yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü.

Okunma: 217

01.03.2021 14:38

Facebook'ta Paylaş

Karabük Valisi Fuat Gürel’in Başkanlık yaptığı toplantıya, Yönetim Kurulu Başkan V. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, BAKKA Genel Sekreteri Lutfi Altunsu ve Ajans uzmanları katıldı.

 

Bir önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlar ile ilgili yapılan çalışmaların görüşülmesiyle başlayan toplantı; 2020 Yılı Bütçe Sonucu ve 2020 Yılı Birim Faaliyet Raporunun onaya sunulması ve gelecek ay için yapılması planlanan çalışmalar hakkında yönetim kuruluna bilgi verilmesiyle sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin