Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BANKOĞLU HASANKADI’DA SEL BÖLGESINDE INCELEMELERDE BULUNDU

Anayasa Komisyonu üyesi ve CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu Hasankadı’da yaşanan sel felaketinin ardından bölgede incelemelerde bulundu. Bankoğlu yaptığı açıklamada, “Başta Bartın halkı olmak üzere tüm ülkeyi kedere boğan ve hem canlarımızın hem mal kaybına sebep olan bu afetlere karşı gerekli önlemlerin alınması şarttır. Bu afetlerin Bartın’ın kaderi olmaması için gerekli önlemlerin alınıp, çalışmaların yapılmasının takipçisi olacağım.”dedi.

Okunma: 303

29.06.2019 13:23

Facebook'ta Paylaş

Hasankadı’da yaşanan sel felaketinin ardından Anayasa Komisyonu üyesi ve CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu Hasankadı’da sel bölgesinde incelemelerde bulundu.

 

Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile birlikte Hasankadı’da incelemelerde bulunan Bankoğlu, Sahil Güvenlik dalgıç ekipleri, Jandarma, AFAD, UMKE  ekiplerinin çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Bankoğlu yaptığı açıklamada, “Öncelikle yüreklerimizi yakan bu afette hayatını kaybeden yurttaşlarımız İbrahim Çeliktaş ve İsa Akgün’e Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Başta Bartın halkı olmak üzere tüm ülkeyi kedere boğan ve hem canlarımızın hem mal kaybına sebep olan bu afetlere karşı gerekli önlemlerin alınması şarttır. Bu afetlerin Bartın’ın kaderi olmaması için gerekli önlemlerin alınıp, çalışmaların yapılmasının takipçisi olacağım.”dedi.

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır eşliğinde hayatını kaybeden yurttaşlara taziyede bulundu.. Taziyenin ardından beldedeki esnaf ve yurttaşlarla görüşen Bankoğlu, maddi hasara ilişkin de bilgi aldı. Bu olayların tekrar etmemesi için elinden geleni yapacağını belirten Bankoğlu, konunun yakın takipçisi olacağını belirterek bölgeden ayrıldı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1571059838.012019-10-14 16:30:38