Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BANKOĞLU, KARAKAŞ VE ÇOMAK’TAN BGD VE MANŞET GAZETESI’NE ZIYARET

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı ve Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut’u ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette gazetecilerin sorun ve talepleri görüşülürken Milletvekili Bankoğlu yaptığı açıklamada Bartın’da görev yapan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Okunma: 85

13.01.2021 12:42

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı ve Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut ve gazete çalışanlarını ziyaret etti.

 

 

Ülke ve Bartın gündeminin de değerlendirildiği ziyarette Milletvekili Bankoğlu, Meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gazetelerin ve basın mensuplarının sorun ve taleplerini dinleyen Milletvekili Bankoğlu notlarını aldığını ifade ederek gazetecilerin sorunlarını gündeme getireceğini ve  takiplerini gerçekleştireceğini vurguladı.

Özellikle Bartın’da yaşanan ekonomik sıkıntıların konuşulduğu ziyarette esnaf ve vatandaşların artık dayanacak gücünün kalmadığı ifade edilerek işsizlik sorununa dikkat çekildi.

Ziyarette konuşan Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı ve Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut ise daha güzel bir Bartın için çalışmaya devam ettiklerini ifade ederek bu kapsamda ziyaret gerçekleştiren CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleştirilen ziyaret çay sohbeti ile devam ederken günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin