Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BANKOĞLU KÖY KÖY GEZEREK VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Anayasa Komisyonu üyesi ve CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçiminin tekrar edilmesine ilişkin parti çalışmalarına ara verip, Bartın’a gelerek bayramlaşma programlarına katıldı. Bayram sebebiyle Bartın il, ilçe ve köylerinde yetkililerle ve yurttaşlarla biraraya gelerek, bayramlaşan Bankoğlu ziyaretlerinde ülke gündemiyle ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

Okunma: 328

11.06.2019 13:01

Facebook'ta Paylaş

Bayramın ilk günü Millet Konağı, Jandarma Sosyal Tesisleri Subay Gazinosu ve Polis Misafirhanesi’ndeki bayramlaşmalara katılan CHP Bartın Milletvekili Bankoğlu, ardından Devlet Hastanesi acil servisine yaptığı ziyaretinde yatan hastalara ve yakınlarına şifa dileklerini iletti. Partililerle de biraraya gelen Bankoğlu; hem İstanbul yerel seçimine ilişkin bilgi verdi hem de güncel konulara ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

 

 

Bankoğlu yaptığı açıklamada, “Geleneklerimizi tüm içtenliği ile bizlerle paylaşan tüm hemşehrilerimize bir kez de sizler aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Ülkemizin içinden geçmekte olduğu sıkıntılı süreci umutla, inançla ve en önemlisi sabırla karşılayan Bartınlı yurttaşlarımızı saygıyla selamlıyorum.”dedi.

 

 

Köyleri ziyaret etti

 

Ulus, Amasra, Çakraz, Avara, Cumayanı, Tekkeönü, Karamazak, Kızılelma, Küçükkızılkum, Büyükkızılkum, Hatipler, Beşköprü, Çiftlik’te yurttaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Bankoğlu, “Ülkemiz altıncı ayın içindeyken ne yazık ki bir hukuk garabeti olarak tarihe geçen yerel seçim gündeminden kurtulamamıştır. Partimiz olarak yurttaşlarımızın geçim sıkıntısının gittikçe derinleştiği, işsizliğin zirve yaptığı, üretimin durma noktasına geldiği bu süreci bir an bile takipsiz bırakmıyoruz. Hükümeti siyaset yapmayı bırakıp iş yapmaya, ekonomiyi düzeltmeye, işsizliğe çare bulmaya, üretime yönelmeye, dış ilişkilerimizde dikkate davet ediyoruz. Ancak tüm yurttaşlarımız yapılan hukuksuzluklar, atılan iftiralar karşısında rahatsız. Bayram ziyaretlerimde her partiden bir araya geldiğim her yaştan hemşehrimin bu haksızlığa karşı tepkisini görmek beni çok umutlandırdı. Tüm CHP’li vekil arkadaşlarımın da kendi bölgelerinde aynı izlenimini edindiğini görüyoruz. Sağduyu sahibi tüm yurttaşlarımızın bunun İstanbul Belediye Başkanlığı seçiminin çok ötesinde bir şey olduğunu görmesi büyük önem taşıyor. Yurttaşlarımız artık hukuksuzluğa yeter diyor. Hükümet neden bütün gücüyle sadece bu işin peşinde diye soruyor? Ülkemiz adına bu farkındalığın her şeyin çok güzel olacağını işaret ettiğini söylemek isterim. Martın sonu bahardı, şimdi 23 Haziran da tüm yurdumuz için güzel günlerin başlangıcı olmasını diliyorum.”dedi.

Bankoğlu daha sonra Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran seçimi çalışmalarına katılmak üzere Bartın’dan İstanbul’a hareket etti.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1568881875.132019-09-19 11:31:15