Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARFED’DEN EĞİTİME DESTEK GECESİ

BARFED (Bartın Dernekler Federasyonu) tarafından düzenlenen "Eğitime Destek ve Dayanışma Gecesi"nde İstanbul'da yaşayan Bartınlılar bir araya geldi.

Okunma: 2062

31.01.2018 12:46

Facebook'ta Paylaş

BARFED (Bartın Dernekler Federasyonu) tarafından Üsküdar Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde "Eğitime Destek ve Dayanışma Gecesi" düzenlendi.

Düzenlenen "Eğitime Destek ve Dayanışma Gecesi"ne AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Hemşehrimiz Uluslu Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, Hemşehrimiz Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Altaş, BARFED'e bağlı dernek başkan ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda  davetli katıldı. 

Gecede bir konuşma yapan BARFED Genel Başkanı Zeynel Özsoy, katılımlarından  dolayı herkese teşekkürlerini sunarak BARFED'in çeşitli renk ve tatların uyumlu bir bileşeni olduğunu söyledi.

“Geleceğimiz olan gençlere destek vermeliyiz”

Federasyon olarak yeni yönetimle birlikte eğitime daha da önem verdiklerini anlatan Özsoy, şunları ifade etti: 

"Geleceğimiz olan gençlere destek vererek hizmet etmeliyiz. Katkımızın miktarı az ya da çok olabilir. Önemli olan, karınca misali bu yola çıkmış olmamızdır. Bu akşamki programımız, bu amaçta çıktığımız yoldaki ilk adımımızdır. Bartınlı öğrencilere vereceğiniz destekten dolayı şimdiden teşekkürlerimi arz ediyorum."dedi. 

Özsoy konuşmasında ayrıca Zeytin Dalı Operasyonu'nu yürüten kahraman ordu ve askerlerimizin her daim destekçileri olduklarını hatırlattı. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin