Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARFED’DEN REKTÖR UZUN’A ZİYARET

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanı Mehmet Yılmaz ve beraberindekiler Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Okunma: 505

26.06.2021 12:33

Facebook'ta Paylaş

Ziyarette, Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanı Mehmet Yılmaz, Başkan Yardımcısı Osman Kağıtçı ve Bartınlı iş insanı Ramazan Çeliker yer aldı.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, “Bartın Üniversitesi’nin bulunduğu yerden başlayarak ülkemizin gelişimine katkı sunma hedefleri bulunmaktadır. Bu şiarla 70’den fazla ülkeden öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm bileşenlerimizle durmadan çalışıyoruz. Hedefimiz iç ve dış paydaşlarımızın tamamıyla etkin bir iş birliğinde bulunmak ve ortak aklı harekete geçirerek yaptığımız çalışmalarla değer üretmektir. Bu düşüncelerle nazik ilgileri için BARFED Başkanı Sayın Mehmet Yılmaz’a, Başkan Yardımcısı Sayın Osman Kağıtçı’ya ve iş insanı Sayın Ramazan Çeliker’e teşekkür ediyorum” dedi.

Yakın ilgileri dolayısıyla Rektör Uzun’a teşekkür eden Yılmaz ise Bartın Üniversitesindeki çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini belirterek gurur duyulacak başarıların Bartın’ın marka değerini arttırdığı ve gelişimine değer kattığının altını çizdi.  

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin