Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN BELEDIYE BAŞKANI AKIN’DAN BARTIN GAZETECILER DERNEĞI’NE ZIYARET

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Hacı Bulut ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ülke ve Bartın gündeminin değerlendirildiği ziyarette belediye ve dernek çalışmaları hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette konuşan BGD Başkanı Hacı Bulut daha güzel bir Bartın için basın mensupları olarak çalışmaya devam edeceklerini ifade ederken Belediye Başkanı Cemal Akın ise bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada basın mensuplarının her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Okunma: 434

17.10.2020 12:19

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Hacı Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek üyelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın’a ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık ve Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı eşlik ederken ziyarette derneğin yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri hazır bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve beraberindeki heyet ziyaretlerinde Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Hacı Bulut ile dernek ve belediye çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken daha güzel bir Bartın için iş birliği mesajları verildi.

Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretinde ayrıca gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, yeni dönem projelerin son durumuyla ilgili de bilgiler verdi.

Akın yaptığı açıklamada, “Halkımızı bilgilendirmek, halkımızın taleplerini ve önerilerini kurumlara iletmek kısacası kurumlar ile halk arasında iletişim sağlamak adına çok önemli bir görev üstlenen basın mensubu arkadaşlarımıza işlerinde kolaylık ve başarı diliyorum.”dedi.

Gerçekleştirilen ziyarette ülke ve Bartın gündemi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken ziyaret çay sohbet ile devam etti.

Ziyaret son olarak günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603949552.30232020-10-29 08:32:32