Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN EMNİYET MÜDÜRÜ ÇETİN BOZKUŞ GÖREVE BAŞLADI

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesiyle Kriminal Daire Başkanlığı’na atanan Bartın eski Emniyet Müdürü Ogün Vural görevi Polis Başmüfettişliği’nden Bartın Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Çetin Bozkuş’a devretti. İl Emniyet Müdürlüğü’nden düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, “Umarız bizi atayanlara ve değerli Bartınlılara karşı mahcup olmayız. Ogün Müdürümüzün nasıl çalıştığını, başarılı işlere imza attığını biliyoruz. Temennimiz onun bıraktığı yerden bayrağı alarak bir adım daha ileriye götürebilmek. Onun izinden biz de çalışmaya devam edeceğiz.”dedi. Eski Emniyet Müdürü Ogün Vural ise Bartın halkına seslenerek, “Her zaman kapımız açık. Bartın’a karşı ilgimiz ve hassasiyetimiz hiç bitmeyecek. Bize göstermiş olduğunuz yakınlıktan dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Okunma: 2211

25.09.2019 13:11

Facebook'ta Paylaş

Bartın eski İl Emniyet Müdürü Ogün Vural Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığına atandı. Bartın Emniyet Müdürlüğü görevine ise Polis Başmüfettişi Çetin Bozkuş atandı.

 Bartın İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim törenine Emniyet Müdürlüğü personeli ve basın mensupları katıldı.

Eski Emniyet Müdürü Ogün Vural yeni Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş’u Müdürlüğün bahçesinde çiçekle karşılarken ardından Bozkuş polisleri selamladı. Akabinde ise bahçede kendisini karşılamak üzere bekleyen Emniyet Müdürlüğü personeli ile tanıştı. Daha sonra ise devir teslim töreni için makam odasına geçildi.

İlk olarak Bartın Emniyet Müdürlüğü Şeref Defterini imzalayan İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş daha sonra görevi teslim almak üzere makam odasına geçti.

Vural, “Her zaman kapımız açık. Bartın’a karşı ilgimiz ve hassasiyetimiz hiç bitmeyecek”

Burada yapılan devir teslim töreninde konuşan Bartın eski İl Emniyet Müdürü Ogün Vural  konuşmasında şunları söyledi, “3 gün önce 2 sene 1 ayımızı doldurduğumuz bu güzide ilimizden bugün ayrılma vakti geldi. Bana göstermiş olduğunuz yakınlık ve desteği eminim ki İl Emniyet Müdürümüz Çetin Bozkuş’a da aynı şekilde göstereceğinizden en ufak şüphem, tedirginliğim ve kaygım yok. Burada bir ekip çalışması ve takım ruhuyla güzel ilimiz Bartın’ı en üst düzeye, başarılarla dolu iller arasına sokmayı gayret etmiştik ve hep birlikte bunu da başardığımızı düşünüyorum. İl Emniyet Müdürümüz Çetin Bozkuş arkadaşımızın almış olduğu bu bayrağı daha iyi yere taşıyacağından en ufak bir endişem yok. Çünkü geçmişi, kariyeri başarılarla dolu bir arkadaşımız ve bu görevi ona devretmekten de onur, gurur ve kıvanç duyuyorum. Allah başarılarını daim etsin. Benim de bundan sonraki görev yerimi biliyorsunuz, aynı kararnameyle Ankara’da Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanı olarak atandım. Bu arada mevcut adreslerinize bizi de ekleyebilirsiniz. Her zaman kapımız açık. Bartın’a karşı ilgimiz ve hassasiyetimiz hiç bitmeyecek. Bize göstermiş olduğunuz yakınlıktan dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

“Onun izinden biz de çalışmaya devam edeceğiz”

Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Son Kararname ile Bartın’a atandık. Bu şekilde uygun görüldü. Umarız bizi atayanlara ve değerli Bartınlılara karşı mahcup olmayız. Ogün Müdürümüz benim meslek büyüğüm ve nasıl çalıştığını, başarılı işlere imza attığını biliyoruz. Temennimiz onun bıraktığı yerde bayrağı alarak bir adım daha ileriye götürebilmek için bütün arkadaşlarımız ve Bartınlılarla birlikte el ele vererek bu başarıyı yakalarız. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Onun izinden biz de çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ise Eski Emniyet Müdürü Ogün Vural yeni Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş ile birlikte bahçeye inerek bahçede kendisini bekleyen Emniyet Müdürlüğü personeli ile vedalaştı. Müdür Ogün Vural daha sonra yeni görev yeri olan Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı’na doğru yola çıktı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1582720969.852020-02-26 15:42:49