Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN GİAD KARADENİZ GENÇ İŞ İNSANLARI FEDERASYONU’NU AĞIRLADI

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Bafra GİAD Başkanı Burak Özturan, 3.Dönem Başkanı Alper Güngör, ÇARGİAD Başkanı Kazım Gençtomurcuk ve Devrim Altuntaş Bartın Genç İş İnsanları Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette KARGİF’e bağlı dernekler ile birlikte yapılacak faaliyetler ve projeler hakkında istişarede bulunuldu.

Okunma: 131

17.11.2021 13:04

Facebook'ta Paylaş

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu ve beraberindeki heyetin Bartın GİAD’a gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Alkım Tan ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Egemen Kemik, Doğukan Özardıç, Emrah Taşdemir, İsmail Hakkı Toscu ve dernek üyesi Salim Cem Yıldız yer aldı.

“Her çalışmaya Bartın GİAD olarak sonuna kadar destek vermeye hazırız”

Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan, kısa süre önce gerçekleştirilen seçimlerde göreve gelmesinden ötürü KARGİF Başkanı Muratoğlu'na hayırlı olsun dileklerini ileterek,''KARGİF’e yeni bir nefes ve heyecan olacağınızdan hiç şüphemiz yok bugün burada bizleri ziyaret ederek onura ettiniz. Derneğimizin bağlı olduğu federasyonumuzun yapacağı her çalışmaya Bartın GİAD olarak sonuna kadar destek vermeye hazırız. KARGİF'in güçlü olması bağlı olan derneklerin güçlü olması demektir. Yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum'' dedi.

KARGİF Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu ise misafirperverliği için Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan ve yönetimine teşekkür etti.

 Ziyarette KARGİF’e bağlı dernekler ile birlikte yapılacak faaliyetler ve projeler hakkında istişarede bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan ise “Kentimizin ve Federasyonumuzun yararına olacak her çalışmada işbirliği ve birlikte hareket etmeye hazırız. Bartın GİAD gelişmekte olan, genç ve dinamik bir STK’dır” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin