Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN IRMAĞI TAŞMA NOKTASINA GELDİ

Bartın'da hafta sonu etkili olan kuvvetli sağanak yağış birçok noktada hayatı olumsuz etkiledi. Bartın il genelinde birçok yerde taşkınlar meydana gelirken göle dönen yollarda sürücüler, güçlükle ilerledi. Çok sayıda ev ve iş yerinin bodrum katlarını ise su bastı. Bartın Irmağı'nda, 3 gündür devam eden yağış sonrası su seviyesi, 10 metre yükselirken ırmak kıyısında bulunan esnaf polis ekipleri tarafından uyarıldı. Ayrıca ırmak kenarlarında bulunan araçlar da kaldırıldı.Bartın'a bağlı çok sayıda köyde taşkın yaşanırken ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

Okunma: 427

27.06.2022 13:05

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da hafta sonu etkili olan kuvvetli sağanak yağış birçok alanda taşkın yaşanmasına neden oldu. Çok sayıda ev ve iş yerlerinin bodrum katlarını ise su bastı. Orduyeri Mahallesi ve Polisevi kavşağında  su taşkını nedeniyle sürücüler, güçlükle ilerledi. Bazı iş yerlerinin önüne konulan kum torbalarıyla sular engellenmeye çalışıldı. İş makineleriyle su taşkını yaşanan bölgelerde çalışma başlatıldı. Kurtköy'de organize sanayi bölgesindeki yolu da taşkın suları kapladı, bazı fabrikalarda su baskınları oldu.

Bartın Irmağı taşma noktasına geldi

Bartın Irmağı'nda, 3 gündür devam eden yağış sonrası su seviyesi, 10 metreye kadar yükseldi; esnaf da polis ekipleri tarafından uyarılarak, ırmak kenarlarında bulunan araçlar kaldırılmaya başlandı. Bartın'a bağlı çok sayıda köyde taşkınlar olduğu öğrenilirken, Özel İdare ekipleri çalışma başlattı. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin