Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN-KOZCAĞIZ BÖLÜNMÜŞ YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kozcağız-Bartın bölünmüş yol şantiyesinin 400 Kvh Trafo ve Elektrik İletim hattı çalışmaları devam ediyor. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada yatırımın 200 Milyon TL’yi aşan bir yatırım olduğunu dile getirdi.

Okunma: 959

14.05.2020 11:45

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Bartın- Kozcağız Bölünmüş yolu inşaat çalışmalarının son durumu hakkında bilgi verdi.

“200 Milyonu aşan bir yatırım”

Milletvekili Tunç, Bartın-Kozcağız bölünmüş yolun maliyetinin 200 Milyonu aştığını belirterek, “Kozcağız-Bartın bölünmüş yol şantiyesinin 400 Kvh Trafo ve Elektrik İletim hattı çalışmaları devam ediyor.”dedi.

“Kozcağız'ı bir kavşak haline getirecek ve çehresini değiştirecek”

Milletvekili Tunç, Kozcağız yolu tamamlandığında; “Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı beldelerimizin il merkezimize ulaşımı kolaylaşacak. Kozcağız Şehir merkezimizden geçen ırmak yatağı genişliği 100 metreden 50 metreye inecek. Irmak ıslahı ile birlikte Kozcağız daha da güzelleşecek. Şehir merkezi geçişinde bisiklet yolu da bulunacak. Belde merkezindeki mevcut köprülerimiz yenilecek, ilave olarak 3 farklı köprü daha yapılacak. Projeyle Hasankadı, Kumluca ve Sanayii sitesine direk köprülerle geçiş sağlanacak. Kozcağız'ımızı bir kavşak haline getirecek ve çehresini değiştirecek projenin hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594570303.372020-07-12 19:11:43