Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN MANŞET GAZETESİ SİZLERLE 14. YILINDA

Bartın Manşet Gazetesi 14 yaşında. 18 Kasım 2009 tarihinde kurulan Bartın Manşet Gazetesi, siz değerli okuyucularımızla beraber 14. yıla adım atmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Okunma: 658

17.11.2022 16:45

Facebook'ta Paylaş

Bartın Manşet Gazetesi dolu dolu 13. yılını doldurmanın mutluluğu ve heyecanıyla okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. 18 Kasım 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Bartın Manşet Gazetesi okurlarından aldığı gücü tecrübe ile birleştirerek, bugün 13. yılını geride bırakmanın mutluluğunu siz değerli okurlarımızla birlikte yaşıyor.

 

13 yılda Bartın'ın gözü kulağı olduk

Bartın'da günlük olarak yayın yapan Bartın Manşet Gazetesi geçtiğimiz 13 yıl boyunca, Bartın'ın gözü kulağı olmayı başardı. Kamuoyunun ve okurların kısacası Bartın'dan her kesimin desteği ile 14. yıldönümünü kutlayan Bartın Manşet Gazetesi, geçtiğimiz 13 yılda güçlü haberciliğinin yanında en ücra köşeye kadar dağıtım ağıyla da her sabah okurlarına ulaştı. Sürekli yeniliğe açık, objektif prensiplerini ayakta tutarak yol alan Manşet Gazetesi, yayın politikasından taviz vermedi, kin ve nefreti körükleyecek yayınlardan ise kaçındı. Bugüne kadar basın meslek ilkelerinden taviz vermeden, doğru, tarafsız ve objektif habercilikle toplumun saygınlığını kazanan Manşet Gazetesi kısa zamanda geniş bir okuyucu potansiyeline ulaştı. Duruşumuz, halka her zaman herkesten daha yakın oldu. Halkın içinde olan, halkın sesini yansıtabilen, Bartın'ın her tarafına uzanabilen bir gazeteyiz. Bugün geldiği noktada örnek olmayı başaran Bartın Manşet Gazetesi'ne verdikleri desteklerden dolayı tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz.

Sizlerle daha nice yıllara

13 yıl uzun zaman ama göz açıp kapayıncaya kadar da geçiverdi. Bu 13 yılda gazetemizin bugünlere gelmesinde emeği olanları unutmamak lazım. Bizler, bugünlere gece gündüz, kar-kış, bayram seyran demeden haber peşinde koşturan muhabirlerimizden, bilgisayar başında sabahlayan mizanpajcısına, günün en erken saatinde "günaydın" sözüyle abonelerine gazete ulaştıran çalışanlarımızdan haberlere alın teri karışan matbaa ustamıza kadar herkesin emeğiyle ulaştık. Bartın Manşet Gazetesi'nde 13 yıl boyunca birbirinden farklı ve ilginç dosyalar yer aldı. Arşiv niteliği taşıyacak haber-röportajların yer aldığı gazetemizin onuncu yılında en önemli ve en büyük güç okurları oldu. Yayın hayatına başladığı ilk gün okurlarının sonsuz destek ve başarı dilekleri ile hayat bulan gazetemiz, geride bıraktığı her gün duyduğu olumlu düşüncelerden destek alarak bir sonraki güne daha güzel, daha farklı haberlerle çıkmanın gayreti içinde oldu. Yine okurların eleştirisi kulağımıza küpe oldu, önümüzde not olarak durdu ve daha iyisi, daha güzeli için verilen çabalara katkı sundu. Nice yıllarda buluşmak dileğiyle…

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin