Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ DANIŞMANLIK HİZMETİ ALACAK

Orman İşletme Müdürlüğü-Bartın Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Ormancılık Çalışmalarının Takibi ve Kontrolü Hizmeti alacak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 223

12.01.2021 15:29

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Orman İşletme Müdürlüğü-Bartın Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Ormancılık Çalışmalarının Takibi ve Kontrolü Hizmeti Alım İlanına göre danışmanlık hizmeti alınacak.

 

Yayımlanan ilana göre Bartın Orman İşletme Müdürlüğü 2021 Yılı Yanık ve Devrik-Kırık Sahalarda Dikili Hacim Tespiti, Mesaha ve Verim Yüzdesi Tespiti Danışmanlık hizmet alımı  gerçekleştirecek.

İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.  

İhaleye son teklif verme tarihi 01.02.2021  saat  10:30 olarak belirtilirken sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 3 gün içinde işe başlanacağı vurgulandı. İşin süresi ise işe başlama tarihinden itibaren 300 gün olarak açıklandı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

https://www.ilan.gov.tr/ilan/724716/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/danismanlik-hizmeti-alinacaktir

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin